Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu http://hurtownia.jarmex.eu/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

 

Sklep Internetowy "JARMEX EŁK HURTOWNIA METALOWO - NARZĘDZIOWA" działający pod adresem www.jarmex.eu, prowadzony jest przez P.H.U.P. "JARMEX" JAROSŁAW KULESZA z siedzibą w Ełku, ul. Słoneczna 3A,  NIP: PL 848-100-03-53. Regon numer: 790158373.

Nr konta bankowego PEKAO S.A o.Ełk 73 1240 5745 1111 0000 5748 4844

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Złożenie zamówienia wiąże się z akceptacją regulaminu. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

 

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

- w przypadku płatności „za pobraniem” – do 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia

- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – do 3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu: PEKAO S.A o.Ełk 73 1240 5745 1111 0000 5748 4844

 

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – 2-5 dni robocze.

 

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta i dotyczy ilości dostępnych w magazynie. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Ostateczna cena potwierdzona będzie po realizacji złożonego zamówienia o czym Kupujący będzie powiadomiony wiadomością e-mail.

 

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier,

- przelewem bankowym na konto sklepu: PEKAO S.A o. Ełk 73 1240 5745 1111 0000 5748 4844

 

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firm kurjerskiech np. POCZTA POLSKA, DHL, DPD lub OPEK, zawsze na koszt Kupującego.

Koszt wysyłki towaru o niestandardowych wymiarach wyceniany jest indywidualnie i zależny jest od stawek spedytora.

 

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla

siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „JARMEX EŁK HURTOWNIA METALOWO - NARZĘDZIOWA”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

16. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Kupujący ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Na przykład:

- pismo wysłane pocztą na nasz adres:

P.H.U.P. „JARMEX” JAROSŁAW KULESZA

ul. SŁONECZNA 3A,

19-300 EŁK,

- faxem pod numerem: 87 610 00 93

Kupujący może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór odstąpienia od umowy znajduje się: Tutaj

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy

 

17. SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Kupującego (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowanych przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 

18. Koszt zwrotu rzeczy, czyli odesłanie niej z powrotem do nas ponosi Kupujący.

 

19. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie: w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

20. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien to niezwłocznie zgłosić SPRZEDAJĄCEMU i po uzgodnieniu ze SPRZEDAJĄCYM odesłać go na adres P.H.U.P „JARMEX” JAROSŁAW KULESZA ul. SŁONECZNA 3A, 19-300 EŁK, wskazanym przez Sprzedającego kurierem. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dokument zakupu fakturę lub paragon  oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

21. Sklep Internetowy "JARMEX EŁK HURTOWNIA METALOWO-NARZĘDZIOWA" nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niewłaściwego działania strony internetowej (programu Mistral e-sklep). (np. błędne informacje dotyczące dostępności, ceny lub istotnych informacji o produktach)

 

22. Wszystkie zdjęcia artykułów pokazane przez Sklep Internetowy "JARMEX EŁK HURTOWNIA METALOWO-NARZĘDZIOWA" mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu towaru.


23. Dane osobowe w Sklepie internetowym
 
     I. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu
        internetowego jest Sprzedawca.         
    II. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu
        internetowego zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży, a jeżeli Klient wyrazi na to
        zgodę - także w celu marketingowym.
   III. Odbiorcami danych osobowych Klientów Sklepu internetowego mogą być:
    a) W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy
         przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane  
         osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na
         zlecenie Administratora.
    b) W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności
         elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe
         Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie
         internetowym.
    IV. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
     V. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w
         Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje
         brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

24.   Ełk, 25-05-2018 roku

 Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

 

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informuję, że:

 Administratorem danych osobowych jest Jarosław Kulesza prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "JARMEX" Jarosław Kulesza 19-300 Ełk, ul. Słoneczna 3a Przedstawicielem Administratora jest Jarosław Kulesza, z którym możesz kontaktować się listowanie pod adresem: Ełk, ul. Słoneczna 3A, 19-300; mailowo na adres: jarmex@jarmex.eu, telefonicznie pod nr (087) 610-88-90.

 

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

 

Twoje dane osobowe możemy przekazywać:

- osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,

- podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych,

- innym odbiorcom – np. kurierom, firmom windykacyjnym oraz podmiotom, które na podstawie obowiązujących przepisów prawa mogą żądać przekazywabnia danych.

 

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy/transakcji, w czasie przez który możesz wnieść reklamację lub pozew, a także w okresie przez który zobowiązani jesteśmy do przetwarzania danych na podstawie ustaw podatkowych, w tym ustawy o podatku dochodowym oraz ustawy o podatku od towarów i usług.

 

Każdemu którego dane są przetwarzane przysługuje prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

 

Każdemu którego dane są przetwarzane przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 

                                                                                                                   Jarosław Kulesza

                                                                                                                      …………………….

                                                                                                                       Administrator25. Postanowienia końcowe

     I. Umowy zawierane poprzez Sklep internetowy zawierane są w języku polskim.
    II. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn
        to jest: zmiany przepisów prawa, zmiany sposobów płatności i dostaw - w zakresie, w jakim
        te zmiany wpływają na realizację postanowień niniejszego Regulaminu. O każdej zmianie
        Sprzedawca poinformuje Klienta z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem.
   III. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie
        obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności: Kodeksu cywilnego; ustawy o
        świadczeniu usług drogą elektroniczną; ustawy o prawach konsumenta, ustawy o ochronie
        danych osobowych.
    IV. Klient ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i
        dochodzenia roszczeń. W tym celu może złożyć skargę za pośrednictwem unijnej platformy
        internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 

 

 

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.20 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2023

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN